Összesítés

 Ha bármiféle problémát találsz a statisztikában, kérjük jelezd ezt nekünk a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  e-mail címen.

2014. február 15. összesen férfiak nők
% %
57 km-es táv indult 138 fő 117 fő 84,8 % 21 fő 15,2 %
teljesítette 127 fő 108 fő 85,0 % 19 fő 15,0 %
37 km-es táv indult 267 fő 208 fő 77,9 % 59 fő 22,1 %
teljesítette 257 fő 202 fő 78,6 % 55 fő 21,4 %
20 km-es táv indult 424 fő 255 fő 60,1 % 169 fő 39,9 %
teljesítette 410 fő 251 fő 61,2 % 159 fő 38,8 %
Összesen: indult 829 fő 580 fő 70,0 % 249 fő 30,0 %
teljesítette 794 fő 561 fő 70,7 % 233 fő 29,3 %

  

Leggyorsabb teljesítők
Leggyorsabb férfiak 57 km
1 5097 Szekeres Tamás 1964 Veszprém 6:28
2 5130 Pap Gábor 1981 Győr 7:18
3 5164 Horváth Attila Vilmos 1982 Budapest 7:54
Leggyorsabb nők 57 km
1 5173 László Szilvia 1966 Tatabánya 10:37
2 5091 Szabó Judit 1979 Püspökladány 10:39
3 5101 Szimadl Anita 1985 Sóskút 10:39
Leggyorsabb férfiak 37 km
1 3192 Kánási Tamás 1972 Isaszeg 4:52
2 3022 Bojtor László 1988 Debrecen 4:59
3 3223 Nádházi Iván 1977 Debrecen 5:00
Leggyorsabb nők 37 km
1 3130 Szabó Ágnes 1980 Budapest 6:30
2 3094 Maczák Tímea 1987 Jobbágyi 7:22
3 3226 Rádi Katalin 1978 Emőd 7:25
Leggyorsabb férfiak 20 km
1 2198 Jaros Zsolt 1971 Gyöngyös 2:19
2 2265 Dr. Bakos Gergő 1981 Bátonyterenye-Nagybátony 2:26
3 2310 Losonci Gábor 1983 Budapest 2:33
Leggyorsabb nők 20 km
1 2214 Bense Krisztina 1972 Budapest 3:05
2 2073 Kállai Anikó 1974 Dévaványa 3:27
3 2306 Sólyom Gabriella 1972 Budapest 3:36
Legfiatalabb teljesítők
Legfiatalabb férfiak 57 km
1 5050 Horváth Márton 1996 Veresegyház 13:49
2 5063 Mészáros Ádám 1995 Galgahévíz 11:40
3 5033 ifj. Erdei László 1995 Gyomaendrőd 12:43
Legfiatalabb nők 57 km
1 5162 Suppan Sára 1992 Budapest 11:40
2 5026 Dolgos Veronika 1990 Tatabánya 10:50
3 5101 Szimandl Anita 1985 Sóskút 10:39
Legfiatalabb férfiak 37 km
1 3194 Urbán István 2001 Százhalombatta 8:34
2 3236 Péntek Erik Roland 1998 Dorog 9:42
3 3091 Loós Tamás 1997 Debrecen 8:53
Legfiatalabb nők 37 km
1 3010 Bámer Teodóra 1991 Várpalota 9:08
2 3114 Póczik Mónika 1990 Mezőkövesd 9:11
3 3211 Mihalkó Mónika 1990 Nyíregyháza 9:47
Legfiatalabb férfiak 20 km
1 2012 Barna Bulcsú 2006 Monor 5:31
2 2389 Szabó Levente 2004 Mátrafüred 5:30
3 2136 Petrovics Richárd 2004 Hort 5:48
Legfiatalabb nők 20 km
1 2276 Suba Csenge Veronika 2004 Miskolc 5:36
2 2045 Eck Anna Laura 2004 Tatabánya 5:37
3 2063 Horváth Janka 2003 Szolnok 5:48
Legidősebb teljesítők
Legidősebb férfiak 57 km
1 5165 Pető András Ferenc 1950 Hatvan 13:09
2 5018 Csépány László 1953 Gyöngyössolymos 10:31
3 5168 Brózs József 1953 Balatonfüred 13:27
Legidősebb nők 57 km
1 5065 Mezeiné Dobó Klára 1965 Kartal 13:31
2 5173 László Szilvia 1966 Tatabánya 10:37
3 5037 Feketéné Nagy Tünde 1966 Debrecen 12:51
Legidősebb férfiak 37 km
1 3158 Torday János 1948 Gyöngyös 9:03
2 3171 Bell Sándor 1952 Vác 7:49
3 3050 Had András 1953 Budapest 10:09
Legidősebb nők 37 km
1 2161 Szécsényi Zoltánné 1958 Mátrafüred 10:58
2 3204 Kurucz Klári 1961 Budapest 8:44
3 5059 Lévai Éva 1961 Hajdúböszörmény 9:26
Legidősebb férfiak 20 km
1 2427 Veres Gábor 1920 Budapest 6:38
2 2080 Király József 1941 Budapest 6:06
3 3216 Szemkeő Ferenc 1941 Gyöngyös 6:53
Legidősebb nők 20 km
1 2129 Papp Lászlóné 1947 Budapest 5:53
2 2105 Mátyásházi Anna 1949 Gyöngyös 5:43
3 2083 Kiss Klára 1950 Budapest 6:06

 

57 km

 

Adatok betöltése
Rajszám Név Év Város Menetidő
5097 Szekeres Tamás 1964 Veszprém 06:28
5130 Pap Gábor 1981 Győr 07:18
5164 Horváth Attila Vilmos 1982 Budapest 07:54
5070 Nyakas Gábor 1974 Székesfehérvár 07:59
5071 Olcsák József 1978 Budapest 08:13
5179 Kucsera Márton 1973 Budapest 08:29
5089 Szabó Gábor 1983 Eger 08:46
5057 Kurunczi Nándor 1965 Szarvasgede 08:58
5138 Tóth János Tamás 1975 Budapest 09:12
5127 Hajdú Ferenc 1975 Kecskemét 09:12
5073 Papp Bálint 1981 Tát 09:15
5174 Takács Krisztián Csipi 1974 Budapest 09:17
5035 Farkas Ferenc 1985 Győr 09:21
5123 Zádori Roland 1984 Budapest 09:26
5032 Erdei András 1985 Budapest 09:27
5171 Cseh András 1976 Budapest 09:27
5053 Kiss István 1979 Budapest 09:31
5170 Vass Koppány 1984 Budapest 09:33
5042 Füleki Balázs 1980 Gyöngyössolymos 10:07
5125 Nagy Adrián 1981 Markaz 10:07
5111 Úri Máté 1959 Besenyőtelek 10:09
5155 Pintér Norbert 1970 Jobbágyi 10:09
5150 Trippam Sándor 1976 Budapest 10:17
5145 Pántya Róbert 1979 Szigetszentmiklós 10:20
5055 Kotek Balázs 1984 Budapest 10:21
5018 Csépány László 1953 Gyöngyössolymos 10:31
5014 Borosnyay Pál 1965 Budapest 10:35
5016 Börcsök András 1961 Budapest 10:37
5173 László Szilvia 1966 Tatabánya 10:37
5091 Szabó Judit 1979 Püspökladány 10:39
5101 Szimandl Anita 1985 Sóskút 10:39
5052 Juhász István 1976 Gyöngyös 10:45
5095 Számel Róbert 1979 Budapest 10:49
5118 Varjas András 1993 Tatabánya 10:50
5142 Dolgos György 1961 Tatabánya 10:50
5026 Dolgos Veronika 1990 Tatabánya 10:50
5086 Simor Attila 1971 Gyöngyös 10:51
5019 Csépe György 1971 Gyöngyös 10:52
5017 Czégény Erzsébet 1967 Békéscsaba 10:52
5099 Szentirmai Enikő 1969 Tatabánya 10:59
5013 Borosnyay Balázs 1958 Budapest 11:07
5020 Cserháti Tibor 1980 Szurdokpüspöki 11:13
5072 Őrsi Anna 1985 Eger 11:17
5004 Baranyai János 1979 Monor-Monori Erdő 11:19
5129 Kovács László 1990 Gyöngyössolymos 11:28
5066 Miskó Róbert 1986 Balatonfüred 11:33
5063 Mészáros Ádám 1995 Galgahévíz 11:40
5162 Suppan Sára 1992 Budapest 11:40
5113 Vágó Gábor 1976 Gyömrő 11:43
5084 Seiben Szilárd 1976 Gyöngyös 11:43
5154 Meczenzof Ferenc 1956 Gyöngyös 11:44
5152 Gyulai Péter 1971 Budapest 11:46
5109 Tomik Sándor 1967 Nagyfüged 11:48
5001 Agárdi Péter 1980 Budapest 11:52
5068 Mudris Zoltán 1976 Jászárokszállás 11:55
5136 Szegedi József 1958 Pétervására 11:56
5093 Szabolcs Tamás 1974 Tamási 11:57
5024 Dienes Áron 1977 Szár 12:13
5126 Pintér János 1984 Budapest 12:14
5008 Benedek Ádám 1987 Gyöngyös 12:19
5027 Dr. Berta Gabriella 1971 Budapest 12:21
5098 Szemán Zoltán 1983 Budapest 12:22
5030 Durucz István 1979 Jászberény 12:22
5102 Szlatki Gabriella 1976 Budapest 12:23
5116 Varga István 1970 Budakalász 12:33
5139 Balogh Bálint 1980 Budapest 12:33
5107 Thold Tibor 1984 Hajdúnánás 12:34
5011 Birnbaum István 1979 Heves 12:35
5153 Réde Zsolt 1962 Szurdokpüspöki 12:35
5082 Sályi Ferenc 1968 Karácsond 12:40
5080 Rózsavölgyi Miklós 1983 Gödöllő 12:40
5156 Szendrődi András 1967 Karancsalja 12:40
5105 Takács Edit 1984 Budapest 12:40
5033 ifj. Erdei László 1995 Gyomaendrőd 12:43
5119 Véha Béla 1965 Gyomaendrőd 12:44
5087 Soós Ádám 1981 Aszód 12:46
5006 Bárdos Miklós 1962 Borsodnádasd 12:51
5037 Feketéné Nagy Tünde 1966 Debrecen 12:51
5054 Kosztka Péter 1993 Szomor 12:57
5172 Gyurkovics Dezső 1973 Budapest 12:57
5132 Vágó Iván 1980 Budapest 13:02
5076 Péterfalvi Ferenc 1984 Bogád 13:05
5178 Garamszegi Zsolt 1986 Budapest 13:08
5165 Pető András Ferenc 1950 Hatvan 13:09
5117 Vári Gábor 1984 Pécel 13:09
5078 Rejtő István 1983 Budapest 13:12
5067 Molnár János 1978 Budapest 13:24
5151 Bartha Sándor 1967 Gyöngyöspata 13:25
5049 Hollósi Zoltán 1986 Budapest 13:27
5147 Kiss Péter 1993 Budapest 13:27
5168 Brózs József 1953 Balatonfüred 13:27
5064 Mezei László 1954 Kartal 13:31
5065 Mezeiné Dobó Klára 1965 Kartal 13:31
5043 Gazdag István 1973 Nagykáta 13:32
5146 Muhel Csaba 1967 Nadap 13:36
5134 Dr. Kecskeméti Sándor 1962 Debrecen 13:40
5121 Vincze Zsolt 1973 Jászkisér 13:42
5120 Vincze Gyula 1969 Jászberény 13:42
5167 Csortos László 1971 Jászkisér 13:42
5029 Dr. Kui Péter 1987 Jászfényszaru 13:42
5110 Török Diana 1981 Hajdúszoboszló 13:44
5028 Dr. Horváth György 1968 Veresegyház 13:49
5050 Horváth Márton 1996 Veresegyház 13:49
5175 Nyíri Zsuzsanna 1979 Budapest 13:57
5021 Csielka Tamás 1982 Budapest 14:04
5106 Tatár Géza 1981 Dunakeszi 14:09
5040 Flaska Péter 1978 Budapest 14:15
5104 Szucsányi Cecília 1985 Nagykovácsi 14:15
5048 Hevér Gábor 1982 Budapest 14:16
5137 Nagy Dávid 1991 Érd 14:17
5083 Sára Péter 1995 Tura 14:18
5003 Bagdi István 1978 Hajdúnánás 14:18
5166 Ádám Tamás 1978 Nesoddtangen 14:19
5180 Molnár Tamás 1979 Salgótarján 14:20
5038 Ferenci László 1956 Budapest 14:25
5047 Hársy István 1965 Gyöngyös 14:30
5074 Papp Tamás 1992 Arló 14:32
5036 Farkas Gábor 1991 Arló 14:32
5012 Bogyó Dávid 1984 Debrecen 14:35
5135 Csige Imre 1955 Debrecen 14:35
5094 Szakács Péter Pál 1979 Debrecen 14:43
5039 Feuerstahler Éva 1984 Nőtincs 14:44
5058 Lágner Richárd 1967 Budapest 14:45
5144 Pártos Adrienn 1974 Vác 14:45
5075 Pék Ádám 1972 Budapest 14:53
5005 Baráth Anette Lora 1971 Debrecen 14:53
5143 Dömők András 1966 Budapest 14:58
5140 Vári Károly 1968 Farmos 15:16
5141 Klabacsek Annamária 1986 Farmos 15:16
5176 Petrovics Nándor 1956 Budapest 15:23
5159 Csizmadia Sándor 1969 Dunaújváros 15:24
5161 Rauf Beatrix 1974 Perkáta 15:24
5160 Szabó György 1984 Dunaújváros 15:25
5158 Benyin András 1983 Gyöngyös Feladta
5023 Deák István 1994 Nagyréde Feladta
5131 Fülöp Zoltán Budapest Feladta
5157 Horváth Zsolt 1985 Gyöngyöshalász Feladta
5128 Márkus László 1997 Nagyréde Feladta

37 km

 

Adatok betöltése
Rajszám Név Év Város Menetidő
3192 Kánási Tamás 1972 Isaszeg 04:52
3022 Bojtor László 1988 Debrecen 04:59
3223 Nádházi Iván 1977 Debrecen 05:00
3225 Kozma Ferenc 1968 Debrecen 05:01
3104 Németi Gergely 1976 Budapest 05:04
3157 Gombály Norbert 1982 Gyöngyös 05:10
3100 Nagy Ferenc 1975 Budapest 05:11
3178 Bagány György 1963 Szolnok 05:41
5062 Maksó Róbert 1983 Pásztó-Hasznos 05:51
3224 Balogh Endre 1964 Debrecen 06:01
3130 Szabó Ágnes 1980 Budapest 06:30
5177 Fehér Péter 1988 Apc 06:39
3133 Szabó Péter 1988 Gyöngyös 06:45
3068 Kálmán Bálint 1986 Sáránd 06:46
3036 Erdész András 1985 Budapest 06:48
3065 Juhász Tamás 1958 Gyöngyös 06:50
3027 Csordás Péter 1978 Gyöngyös 06:57
3013 Bartha Tibor 1982 Budapest 07:07
3256 Nyulász Gábor 1973 Budapest 07:08
3275 Kléri János 1971 Verőce 07:10
3219 Prisztóka Zsolt 1975 Hort 07:12
3106 Oravecz Szabolcs 1976 Jobbágyi 07:17
3063 Jámbor László 1965 Gyöngyös 07:18
3033 Dr. Halász János Gergő 1978 Gyöngyössolymos 07:18
3111 Parai István 1955 Hatvan 07:19
3042 Gergely Gábor 1983 Gyöngyöspata 07:21
3094 Maczák Tímea 1987 Jobbágyi 07:22
3226 Rádi Katalin 1978 Emőd 07:25
3113 Pintér Levente 1988 Eger 07:26
3152 Veres Dániel 1995 Vámosgyörk 07:27
3057 Horváth Gábor 1985 Bag 07:29
3145 Tiger Zoltán 1977 Szolnok 07:29
3170 Pásztory Krisztián 1976 Gyöngyöspata 07:30
3199 Petőcz Zoltán 1980 Ecséd 07:34
3166 Verebélyi Tamás 1986 Gyöngyös 07:35
3041 Gerecs Ildikó 1988 Szombathely 07:35
3210 Farkas László 1984 Hajdúböszörmény 07:37
3213 Kormos Csaba 1981 Budaörs 07:43
3017 Berta Anita 1972 Gyöngyös 07:45
3142 Szomszéd Sándor 1963 Kisterenye 07:47
3171 Bell Sándor 1952 Vác 07:49
3267 Dr. Zöldhegyi Edit 1984 Budapest 07:49
3266 Ernhöffer Mónika 1985 Veszprém 07:49
3190 Kecskeméti István 1976 Cegléd 07:51
5133 Steiner Oszkár 1969 Budapest 07:51
3079 Kovács Barnabás 1973 Székesfehérvár 07:52
3061 Hrubos Rita 1984 Székesfehérvár 07:52
5041 Fritz Ferenc 1965 Veresegyház 07:53
3001 Ádám Roland 1980 Petőfibánya 07:55
3141 Szilárdi Tamás 1972 Budapest 08:01
3155 Zelei Tamás 1970 Budapest 08:02
3052 Hegedûs Szabolcs 1976 Markaz 08:02
3062 ifj. Bardóczi István 1976 Markaz 08:02
3023 Borosnyainé Faragó Anna 1969 Budapest 08:02
3179 Gigor Béla 1954 Heves 08:07
3183 Gábor Viktor 1989 Kartal 08:07
3180 Ördög Krisztián 1975 Kecskemét 08:10
3098 Molnár László 1961 Gyöngyös 08:12
5090 Szabó István 1983 Balatonalmádi 08:13
3058 Horváth József 1989 Székesfehérvár 08:13
3227 Mészáros György 1960 Budapest 08:13
3069 Kása Tamás 1989 Eger 08:14
3231 Bíró Lajos 1971 Budapest 08:17
3185 Katona Zoltán 1978 Kistarcsa 08:19
3200 Fok Attila 1976 Budapest 08:19
3072 Keszei Szilárd 1975 Budapest 08:24
3096 Mészáros Tamás 1967 Budapest 08:25
3070 Kelemen László 1970 Salgótarján 08:26
3095 Magyar Balázs 1986 Budapest 08:27
3040 Gallé Henrik 1975 Budapest 08:27
3150 Varga László 1970 Budapest 08:27
3060 Horváth Zoltán 1961 Budapest 08:27
3103 Nehlich Krisztina 1970 Budapest 08:28
3234 Rotaru Ádám 1975 Budapest 08:29
3235 Tangl Eszter Judit 1980 Budapest 08:29
3239 Gádoros Patrik 1982 Budapest 08:30
3245 Bizó Miklós 1981 Budapest 08:30
3251 Borbély Ádám 1978 Budapest 08:30
3237 Mózes Réka 1984 Budapest 08:30
3263 Kaliha Kende 1992 Jászberény 08:31
3250 Saárky Csaba 1972 Szada 08:31
3246 Bíró Péter 1971 Budapest 08:33
3194 Urbán István 2001 Százhalombatta 08:34
3249 Gyurovszky Mihály 1970 Budapest 08:34
3247 Herb János 1970 Budapest 08:34
3248 Marosvölgyi Rita 1982 Budapest 08:34
3193 Urbán László 1962 Százhalombatta 08:35
3201 Bagdi Péter 1979 Budapest 08:38
3202 Kozma Csaba 1967 Atkár 08:38
3217 Baric Ádám 1976 Budapest 08:39
3218 Szalkai Gábor 1976 Budapest 08:39
2081 Kis Gábor 1970 Tura 08:39
3105 Novák Péter 1974 Ecséd 08:40
3134 Szabó Tamás 1978 Péteri 08:40
3136 Szászi Sándor 1968 Dunaharaszti 08:41
3144 Takács László 1972 Jászberény 08:41
3077 id. Kosik Tibor 1954 Szurdokpüspöki 08:42
3078 Kosik Tiborné 1964 Szurdokpüspöki 08:42
3029 Doszpoth Hajnalka 1969 Szurdokpüspöki 08:42
3273 Czeglédi Attila 1973 Nagyvenyim 08:43
3186 Babós Gábor 1969 Szeged 08:43
3274 Czeglédi-Ősi Adrienn 1976 Nagyvenyim 08:43
3011 Baranyi Zsolt 1975 Karcag 08:44
3049 Gyurkovics Loránd 1977 Dunaharaszti 08:44
3203 Zsiros Sándor 1967 Tiszalök 08:44
3089 Lévai Ferenc 1956 Gyöngyös 08:44
3204 Kurucz Klári 1961 Budapest 08:44
3115 Radványi Károly 1956 Abasár 08:45
3110 Papp Pál 1977 Budapest 08:46
3097 Mikuska Ádám 1972 Budapest 08:46
3287 Boemelburg Tamás 1969 Budapest 08:49
3124 Sándor Péter 1987 Pásztó 08:49
3177 Leszkó Tamás 1990 Békéscsaba 08:50
3073 Kirschner Viktória 1984 Tatabánya 08:50
3184 Dr. Masznyik Dávid 1986 Aszód 08:51
3083 Krekó Károly 1986 Kartal 08:52
3156 Sebestyén Imre 1956 Székesfehérvár 08:52
3091 Loós Tamás 1997 Debrecen 08:53
3238 Simon József 1973 Debrecen 08:53
3191 Petrik Gábor 1971 Izsák 08:53
3082 Kovács Tamás 1989 Budapest 08:54
3037 Fakan Tamás 1993 Budapest 08:55
3132 Szabó Orsolya 1974 Budapest 08:55
5022 Csornai Edina 1985 Nemesvámos 08:55
3151 Varga Zsolt 1970 Hort 08:57
3269 Szabó Imre 1960 Isaszeg 08:58
3268 Szabó Imréné Edit 1966 Isaszeg 08:58
3109 Pánczél László 1974 Budapest 09:00
5169 Bartkó Ildikó 1965 Litér 09:00
3181 Borosi György 1959 Gyöngyös 09:01
3127 Smelka Erika 1968 Budapest 09:02
3028 Dávid Tamás 1988 Ecséd 09:03
3084 Kui László 1989 Adács 09:03
3158 Torday János 1948 Gyöngyös 09:03
3044 Gócza Tibor 1967 Erk 09:06
3276 Kovács József 1960 Zsámbék 09:06
3045 Góczáné Tari Éva 1968 Erk 09:06
3159 Melicher Gábor 1974 Budaörs 09:07
3160 Huzsvár Tamás 1977 Várpalota 09:07
3161 Ruskó Márk 1975 Biatorbágy 09:07
3258 Hegedûs András 1980 Cegléd 09:08
3015 Bereczki Róbert 1983 Kartal 09:08
3002 Aranyi Anita 1985 Gyöngyös 09:08
3010 Bámer Teodóra 1991 Várpalota 09:08
3118 Rezesné Éder Judit 1970 Szolnok 09:09
3140 Szilágyi Erzsébet 1974 Szolnok-Szandaszőlős 09:09
3056 Homonnai Krisztián 1974 Jászágó 09:10
3114 Póczik Mónika 1990 Mezőkövesd 09:11
3039 Gábor Botond 1991 Eger 09:13
3195 Vidovics Zoltán 1979 Budapest 09:14
5163 Vincze Attila 1974 Budapest 09:14
3198 Ódor Tibor 1969 Székesfehérvár 09:15
3197 Varga Erika 1970 Székesfehérvár 09:15
3260 Bölcs Zoltán 1965 Budapest 09:16
3259 Roch Károly 1966 Budapest 09:16
3280 Polonkai Zoltán 1959 Budapest 09:17
3046 Gombos István 1975 Budapest 09:18
3090 Lohrmann Péter 1977 Eger 09:18
3074 Vályi-Kiss Beáta 1977 Eger 09:18
3196 Kiss Andrea 1981 Budapest 09:18
3205 Fischermann László 1970 Budapest 09:20
3206 Imeli Attila 1976 Budapest 09:20
3209 Torma Albert 1971 Hajdúböszörmény 09:23
3059 Horváth Zoltán 1990 Csömör 09:23
3053 Hegyi Károly 1974 Budapest 09:24
3208 Fileman Zoltán 1974 Debrecen 09:24
5148 Fischer György 1986 Szigethalom 09:25
3243 Vincze Gábor 1970 Salgótarján 09:26
3244 Dr. Pilinyi László 1969 Salgótarján 09:26
3242 Dr. Orosz Iván 1954 Salgótarján 09:26
3071 Kelemen Tibor 1973 Hajdúböszörmény 09:26
5059 Lévai Éva 1961 Hajdúböszörmény 09:26
3055 Homa Krisztina 1979 Budapest 09:26
3147 Tóth Tamás 1983 Budapest 09:29
3012 Barna Rudolf 1990 Debrecen 09:30
3024 Csatári Tünde 1987 Törökszentmiklós 09:30
3006 Balázs Péter 1979 Debrecen 09:31
3009 Balogh Péter 1982 Eger 09:31
3026 Csonka Miklós 1959 Bugyi 09:32
3261 Prok Tamás 1992 Budapest 09:32
3187 Juhász István 1957 Gyöngyös 09:33
3264 Bodnár Zoltán 1974 Tatabánya 09:36
3222 Vígh Csaba 1970 Visonta 09:36
3265 Vida Valéria 1977 Tatabánya 09:36
3087 Lányi János 1966 Budapest 09:37
3005 Babus Dániel 1985 Gyöngyöspata 09:38
3047 Gonda Krisztina 1988 Gyöngyössolymos 09:38
3076 Kormos István 1986 Kesztölc 09:41
3236 Péntek Erik Roland 1998 Dorog 09:42
3233 Lipka Zoltán 1989 Dorog 09:42
3167 Horbász Tamás 1968 Gyöngyös 09:43
3099 Nagy Balázs 1984 Inárcs 09:46
3119 Roland Henriette Kakucs 09:46
3211 Mihalkó Mónika 1990 Nyíregyháza 09:47
3212 Ferenczi Sándor 1972 Miskolc 09:48
3254 Bártfay-Varga Ádám 1985 Sárospatak 09:48
3255 Hajdu Zsolt 1987 Budapest 09:48
3252 Göncfalvi Zsolt 1983 Eger 09:48
3253 Göncfalvi Zoltán 1992 Gyöngyös 09:48
3003 Aux Gábor 1981 Füzesabony 09:49
3004 Aux József 1958 Füzesabony 09:49
3117 Reicher Norbert 1976 Budapest 09:50
3221 Oláh László Győr 09:50
3143 Takács Anita 1988 Budapest 09:50
3220 Jóbai Tamás 1988 Budapest 09:51
3146 Tóth László 1964 Tiszaföldvár 09:52
3207 Kovács Róbert 1992 Hortobágy 09:52
3232 Vékony György 1959 Budapest 09:52
3172 Kármán Zsolt 1965 Fót 09:52
3173 Nánási Ottó 1955 Budapest 09:53
3031 Domboróczky Dalma 1989 Eger 09:53
3270 Potor Szilveszter 1973 Gyömrő 10:01
3182 Vad László 1976 Érd 10:01
3066 Kadlecsik Ferenc Péter 1985 Gyöngyössolymos 10:04
3188 Vincze Gyula 1966 Vizslás 10:04
3262 Varga Zoltán 1985 Kapospula 10:04
3189 Kovács Erika 1986 Salgótarján 10:04
3125 Sélley Fanni 1988 Budapest 10:04
3229 Lipusz Benedek 1992 Törökbálint 10:05
3272 Dombóvári Gergő 1989 Pécs 10:08
3128 Steirer Boglárka Zsófia 1988 Budapest 10:08
3050 Had András 1953 Budapest 10:09
2042 Dr. Tóth Mária 1966 Budapest 10:10
3257 Ortó Nikolett 1980 Gyöngyös 10:14
3228 Balogh István 1969 Keszthely 10:15
5149 Deli Adrien 1980 Budapest 10:17
3230 Dr. Szanyi Szilárd 1988 Budapest 10:20
3021 Bója-Kovács Attila 1976 Jászfényszaru 10:24
3020 Bója-Kovács Andrea 1977 Jászfényszaru 10:24
3214 Boza Éva 1962 Mende 10:28
3030 Doka Györgyi 1978 Gyöngyös 10:29
3088 Lehoczky Gábor 1963 Szeged 10:32
3054 Herbst Orsolya 1969 Jobbágyi 10:32
3283 Horváth Sándor 1987 Budapest 10:33
3285 Schukkert Gábor 1988 Budapest 10:34
3240 Palóczi István 1979 Pécs 10:34
3284 Dékány Máté 1989 Budapest 10:34
3281 Biró Ádám 1987 Budapest 10:34
3282 Gönczi Károly 1987 Szentendre 10:34
3016 Bernula Bese 1986 Ceglédbercel 10:35
3162 Andorka Zsuzsanna 1986 Bősárkány 10:35
3035 Elsik Zoltán Dunabogdány 10:36
3149 Varga Géza 1983 Dunabogdány 10:36
3165 Kovács Tibor 1979 Szeghalom 10:39
3277 Hegedûs Csaba 1988 Berettyóújfalu 10:46
3278 Gál Gergely 1988 Berettyóújfalu 10:46
3075 Kiss László 1975 Sukoró 10:53
3164 Károlyi Tibor 1973 Debrecen-Józsa 10:54
3163 Szabics Erika 1976 Szentes 10:54
3271 Mészáros József 1977 Tiszaújváros 10:56
3175 Barton András 1979 Budapest 10:57
3215 Manhalter Krisztián 1975 Várpalota 10:57
3174 Debreczeni Anett Nóra 1985 Budapest 10:57
3101 Nagy Lajos 1964 Úrhida 10:58
2161 Szécsényi Zoltánné 1958 Mátrafüred 10:58
2160 Szécsényi Zoltán 1957 Mátrafüred 10:59
3137 Szécsényi Tamás 1983 Mátrafüred 10:59
3116 Reck Szilvia 1984 Budapest 11:03
3086 Lajos Dóra 1988 Budapest 11:26
3169 Csiszár Attila 1977 Győr 11:27
3168 Hoffmann Péter 1990 Dunakeszi 11:27
3129 Svasznek Ágota 1987 Budapest 11:27
3092 Löndör Nikolett 1984 Győr 11:27
3279 Marton Ferenc Marcell 1971 Budapest 11:39
5007 Becsei Zoltán 1986 Győr 12:12
3241 Besnyői Gábor 1961 Budapest Feladta
3038 Fehér M.z Budapest Feladta

20 km

 

Adatok betöltése
Rajszám Név Év Város Menetidő
2198 Jaros Zsolt 1971 Gyöngyös 02:19
2265 Dr. Bakos Gergő 1981 Bátonyterenye-Nagybátony 02:26
2310 Losonci Gábor 1983 Budapest 02:33
2022 Bojtor Szabolcs 1990 Debrecen 02:35
2238 Kontos Gábor 1975 Abasár 02:37
2237 Szmolnik Zoltán 1971 Gyöngyös 02:37
2217 Orosi László 1978 Vácszentlászló 02:44
2289 Fehér Csaba 1973 Gyöngyös 02:45
2212 Kucsák József 1973 Szolnok 02:49
2439 Rényi Zsolt 1980 Budapest 02:57
2214 Bense Krisztina 1972 Budapest 03:05
2235 Rafael Tamás 1980 Salgótarján 03:08
2229 Fekete Balázs 1982 Eger 03:20
2146 Runyai Balázs 1981 Eger 03:20
2224 Köblös Csaba 1967 Budapest 03:21
2225 Szórádi Attila 1977 Budapest 03:21
2167 Tolnai Balázs 1988 Budapest 03:21
2094 Kreicsi Gábor 1970 Salgótarján 03:22
2054 Harangozó Ferenc 1987 Heréd 03:22
2028 Csekei László 1974 Vác 03:27
2073 Kállai Anikó 1974 Dévaványa 03:27
2351 Harsányi Levente 1999 Gyöngyös 03:31
2352 Harsányi Péter 1966 Gyöngyös 03:31
2306 Sólyom Gabriella 1972 Budapest 03:36
2294 Őszi Krisztián 1988 Budapest 03:37
2133 Petrovics Csaba 1971 Hort 03:38
2297 Balogh Norbert 1974 Abasár 03:39
2132 Petrovics Benjámin András 2001 Hort 03:40
2277 Kiss Máté Illés 1988 Gyöngyössolymos 03:42
2078 Kéri Kornél 1999 Visonta 03:48
2013 Barna Péter 1994 Detk 03:49
2395 Kitsy Crystal 1979 Budapest 03:52
2274 Kamenszki István Gödöllő 03:53
2296 Éliás Martin 1995 Jászdózsa 03:53
2239 Vas Róbert 1976 Abasár 03:53
2268 Rusvai Katalin 1993 Jászárokszállás 03:56
2169 Tóth Zsolt 1979 Jászalsószentgyörgy 03:57
2248 Fehér Anna 1997 Törökszentmiklós 03:58
2279 Magyar Tamás 1980 Budapest 04:00
2278 Magyar Tamás 1954 Budapest 04:00
2200 Tóth Bertalan 1996 Gyöngyös 04:00
2142 Rapi Attila 1994 Adács 04:00
2049 Gordos Zoltán 1968 Budapest 04:01
2130 Patinszki Csaba 1980 Gyöngyös 04:02
2155 Szabó Ákos 1977 Tiszavasvári 04:04
2157 Szabóné Juhász Luca 1983 Miskolc 04:04
2145 Rudolf Tamás 1983 Eger 04:06
2082 Kiss Herta 1992 Eger 04:06
2433 Szabó Péter 1974 Hatvan 04:13
2434 Püspöki Szilvia 1977 Hatvan 04:13
2068 Járdi Ildikó 1989 Budapest 04:14
2236 Szabó Balázs 1983 Salgótarján 04:15
2221 Kolopi Sándor 1981 Téglás 04:16
2233 Seres László 1967 Gyöngyössolymos 04:20
2266 Vágner Lóránt 1983 Gyöngyöspata 04:20
2234 Seresné Dely Mónika 1968 Gyöngyössolymos 04:20
2029 Csesznok László 1982 Budapest 04:21
2137 Pinczés Éva 1977 Budapest 04:22
2403 Kovács Attila 1983 Gyöngyös 04:29
2402 Sterczer Hilda 1980 Mogyoród 04:29
2232 Garas Dániel 1973 Budapest 04:31
2240 Bámai-Vajnoda Erika 1983 Lőrinci 04:31
2059 Hornyánszki Gyula 1948 Gyöngyös 04:32
2361 Pingliczer László 1964 Salgótarján 04:33
2358 Pingliczer Ákos 1988 Salgótarján 04:33
2273 Kiss Renáta 1989 Gyöngyös 04:33
2397 Szentgyörgyi János 1980 Hatvan 04:34
2021 Bogyó László 1971 Tatabánya 04:37
2011 Barad Tamás 1992 Nagykáta 04:38
2035 Debrei Tamás 1990 Gyöngyös 04:38
2374 Szabó László 1971 Gyöngyös 04:38
2216 Előházi Irén 1957 Gyöngyös 04:38
2218 Kroffinger Józsefné 1958 Gyöngyös 04:38
2373 Kosztya Ágota 1976 Gyöngyös 04:38
2020 Bodnár Gábor 1982 Lőrinci 04:39
2283 Nagy Norbert 1985 Budapest 04:39
2264 Szolner Norbert 1954 Gyöngyös 04:39
2282 Őzse Adrienn 1985 Gyöngyös 04:39
2195 Paulenka Szilvia 1970 Domoszló 04:39
2067 Huszti Andrea 1975 Debrecen 04:40
2138 Pintér Ákos 1967 Debrecen 04:41
2077 Keresztesiné Horváth Ilona 1979 Eger 04:41
2025 Brecsok György Budapest 04:42
2026 Brecsokné Sipos Anikó 1973 Budapest 04:42
2335 Ruzicska Erzsébet 1990 Hajdúsámson 04:42
2191 Balázs István 1975 Gyöngyös 04:43
2192 Dr. Szabad Gergő 1978 Pásztó 04:43
3014 Benéné Márki Ilona 1963 Püspökladány 04:44
2007 Bagi-Turi Zsolt 1977 Budapest 04:47
2404 Mészáros Tamás 1973 Salgótarján 04:47
2405 Lengyel István 1973 Salgótarján 04:47
2184 Zsilinyi Gergely 1983 Budapest 04:47
2065 Horváth Tamás 1975 Salgótarján 04:47
2041 Dr. Tóth Gyula 1986 Pálosvörösmart 04:47
2185 Zsilinyi Zsófia 1989 Budapest 04:47
2199 Nádasdi Oszkár 1966 Tatabánya 04:48
2093 Kőszegi István 1950 Szigetszentmárton 04:48
2375 Vadon Béla 1944 Gyöngyös 04:48
2014 Bartókné Bucsi Ilona 1963 Egyek-Óhát 04:49
2321 Szlovencsák Dániel 1995 Gyöngyössolymos 04:51
2350 Kis Szilárd 1972 Százhalombatta 04:53
2349 Vass Gábor 1978 Százhalombatta 04:54
3126 Siklós István 1983 Százhalombatta 04:54
2100 Lőrik István 1987 Budapest 04:55
2322 Molnár Kristóf 1996 Gyöngyöspata 04:55
2031 Csikász-Nagy Ágnes 1984 Eger 04:56
2328 Polgár Zoltán 1948 Vecsés 04:57
2267 Nagy István 1971 Jászberény 04:57
2303 Himerné Virág Erika 1966 Nyíregyháza 04:57
2301 Páll Elek 1959 Nyíregyháza 04:58
2302 Gyurkó Attila 1965 Nyíregyháza 04:58
2107 Meleg Tibor 1969 Tiszalök 04:58
2363 Juhász János 1969 Aszód 04:59
3008 Balogh László 1975 Tamási 04:59
2362 Bodor Zoltán 1969 Aszód 04:59
2193 Kakuk Péter 1978 Gyöngyös 04:59
2286 Fodorné László Magdolna 1971 Visonta 04:59
2285 Fodor Eszter 2001 Visonta 04:59
3154 Zaklajda Julianna 1969 Budapest 04:59
2270 Juhász Péter 1990 Gyöngyös 05:00
2269 Lipták Beatrix Helga 1988 Gyöngyöspata 05:00
2181 Zvara Zsolt Csongor 2001 Abasár 05:01
2180 Zvara Ernő 1976 Abasár 05:01
2280 Zima László 1982 Dunakeszi 05:04
2281 Durján Tamás 1978 Vác 05:04
2284 Fodor János 1970 Visonta 05:05
2329 Csörgő Zoltán 1972 Érd 05:07
2179 Zelena Endre 1969 Budapest 05:07
2201 Kovács Károly 1970 Vác 05:07
2206 Tar Norbert 1983 Gödöllő 05:08
2207 Kis Kinga 1973 Gyöngyös 05:08
2204 Rozgonyiné Takács Krisztina 1973 Gyöngyös 05:08
2205 Kovács Lászlóné 1968 Gyöngyös 05:08
2227 Vígvári Péter 1982 Debrecen 05:09
2337 Győri Miklós 1982 Mezőkövesd 05:09
2336 Konderák Renáta 1992 Miskolc 05:09
2298 Nagy Gábor András 1985 Atkár 05:10
2008 Balás Csaba 1953 Pásztó 05:11
2292 Horsik József 1979 Cegléd 05:11
2293 Vadas László 1975 Cegléd 05:11
2194 Jódy Zoltán 1971 Kisnána 05:11
2424 Bakallór Tímea 1967 Pásztó 05:11
2359 Odler Dániel 1988 Pásztó 05:12
2219 Fodor Márta 1960 Gyöngyös 05:12
2360 Pingiczer Viktória 1992 Salgótarján 05:12
2220 Biriki Arianna 1983 Tarnaörs 05:12
2092 Kovács Krisztián István 1975 Tatabánya 05:13
3019 Birikiné Nyéki Andrea 1958 Tarnaörs 05:13
2299 Szárnyaki Maya 1980 Kosd 05:13
2300 Királyné Körmendi Krisztina 1976 Budapest 05:13
2183 Zsembáné Trencsényi G. Zsuzsanna 1985 Vác 05:13
2182 Zsemba József 1955 Vác 05:14
2231 Parajdi Szabolcs 1989 Pécel 05:14
2230 Boldizsár Márton 1986 Budapest 05:14
2154 Sitku Áron 1995 Esztergom 05:14
2158 Szala Richard Krisztián 1986 Pécel 05:14
2245 Domokos Ambrus 1995 Piliscsaba 05:15
2371 Szőllős Gábor 1996 Lőrinci 05:15
2288 Balás Gábor 1986 Gyöngyös 05:16
2287 Bozsik Zsófia 1990 Gyöngyös 05:16
2186 Erdélyi-Hegedûs Rita 1977 Gyöngyöshalász 05:16
2131 Pénzes Attiláné 1965 Debrecen 05:16
2033 Daniel Faudemer 1953 Dunakeszi 05:17
2121 Német Zoltán 1968 Jászapáti 05:17
2116 Nagy Marcell 1995 Esztergom 05:17
2099 Lovász Magdolna 1960 Dunakeszi 05:17
2017 Bérces Dávid 1977 Apc 05:18
2263 Balog Csaba 1979 Lőrinci 05:18
2416 Sováczki Balázs 1985 Nyergesújfalu 05:18
2005 Apró Margit 1959 Békéscsaba 05:18
2055 Hartmann Mihály 1949 Budapest 05:19
2372 Szöllős Gábor 1957 Lőrinci 05:19
2149 Simon Attila 1970 Jászdózsa 05:19
2144 Rezes Ferenc 1969 Szolnok 05:19
2309 Ökrös Szilveszter 1946 Budapest 05:19
2211 Gábor Bence 1997 05:19
2102 Magyari Andrea 1984 Abasár 05:19
2415 Vajgely Margit 1983 Győr 05:19
2112 Morva Benedek Esztergom 05:20
2308 Huszár László 1957 Budapest 05:20
2038 Dobos Imre 1962 Budapest 05:20
2127 Pálfy Krisztina 1952 Budapest 05:20
2242 Bota Zoltán 1972 Maglód 05:21
2307 Prohászka Ervin 1947 Budapest 05:21
2015 Basa-Dénes Hanka 1985 Eger 05:22
2018 Birinyi Tímea Maklár 05:22
2226 Kalyó Ágnes 1970 Budapest 05:22
2122 Németh Ágnes Kornélia 1986 Bükkszentmárton 05:22
2103 Makáry András 1974 Budapest 05:23
2295 Horváth Kata 1986 Budapest 05:24
2187 Erdélyi Tamás 1972 Gyöngyöshalász 05:25
2406 Kenéz Attila 1975 Budapest 05:25
2197 Nagy Gábor 1967 Gyöngyös 05:25
2196 Molnár Ágnes 1973 Gyöngyös 05:25
2215 Yamak Diána Meral 1987 Budapest 05:26
2072 Kacsa Panna 2001 Tiszaújváros 05:26
2172 Vámosi Edit 1987 Polgár 05:26
2249 Fehér József 1964 Törökszentmiklós 05:27
2324 Restás István 1984 Eger 05:27
2062 Horváth Andrásné 1958 Bag 05:27
2247 Fehérné Andó Éva 1967 Törökszentmiklós 05:27
2258 Huszár Gyula 1957 Budapest 05:28
2210 Gábor Eszter 1972 Szolnok 05:28
2084 Kiss Miklós 1976 Jászágó 05:29
2262 Kecső Zoltán 1985 Isaszeg 05:29
2332 Dömötör Betty 1960 Solymár 05:29
2333 Dömötör Ágnes 1963 Solymár 05:29
2261 Selley Éva 1962 Budapest 05:29
2255 Stolba Andrea 1966 Göd-Felsőgöd 05:29
2246 Kissné Barta Nelli 1977 Jászágó 05:29
2089 Koltai Imri 1983 Budapest 05:30
2389 Szabó Levente 2004 Mátrafüred 05:30
2388 Dr. Szabó Péter 1978 Mátrafüred 05:30
2151 Sinkovics András 1975 Budapest 05:30
2253 Gyabronka Boglárka 1981 Nagymaros 05:30
2060 Horváth Á. Katalin 1978 Dunaharaszti 05:30
2036 Decsi Bence Kulcs 05:31
2012 Barna Bulcsú 2006 Monor 05:31
2034 Deák Máté 1992 Rácalmás 05:31
2366 Szalóki Gábor 1986 Debrecen 05:31
2318 Nagy Gábor 1981 Nagyfüged 05:31
2367 Dr. Szalókiné Kovács Krisztina 1988 Debrecen 05:31
2368 Tóth Noémi Klára 1987 Debrecen 05:31
2241 Kocsis András 1971 Maglód 05:32
2243 Podonyi Tamás 1987 Heréd 05:32
2386 Vincze Szabolcs 1987 Budapest 05:32
2104 Marosi Péter 1975 Baja 05:32
2244 Podonyi Norbert 1992 Heréd 05:32
2319 Rapi Nikolett 1989 Adács 05:32
2178 Zandler Viktória 1979 Dunavarsány 05:32
2159 Szalay Tünde 1982 Budapest 05:32
2320 Deák Borbála 1985 Budapest 05:32
2095 Kurali József 1985 Százhalombatta 05:33
2323 Czifra Erika 1992 Hajdúdorog 05:35
2043 Dudás Edit 1963 Kecskemét 05:35
2032 Csortos Júlia 1989 Recsk 05:35
2275 Utassy Gábor 1960 Bátonyterenye-Nagybátony 05:36
2202 Tiger Miklós 1954 Szolnok 05:36
2343 Orbán Győző 1980 Hatvan 05:36
2276 Suba Csenge Veronika 2004 Miskolc 05:36
2260 Várkonyi Beáta 1960 Budapest 05:36
2342 Bitter Attila 1985 Hatvan 05:37
2344 Oláh Zoltán 1982 Hatvan 05:37
2044 Eck András 1969 Tatabánya 05:37
2203 Tiger Miklósné 1956 Szolnok 05:37
2045 Eck Anna Laura 2004 Tatabánya 05:37
3122 Sági Tamás 1973 Cegléd 05:38
2252 Ferencz László 1970 Gyöngyössolymos 05:38
2259 Huszár Judit 1957 Budapest 05:38
3121 Sági Szilvia 1973 Cegléd 05:38
2369 Tóth Zoltán 1978 Budapest 05:39
2370 Tóth Alexandra 1999 Budapest 05:39
2085 Kobzi Bálint Gyöngyös 05:40
2086 Kobzi István 1955 Gyöngyös 05:40
2213 Szomszéd Sára 1988 Bátonyterenye 05:40
2271 Simon Anna 1985 Gyöngyös 05:40
2272 Solomanipianina Gilot 1984 Budapest 05:40
2143 Reviczki Judit 1970 Gyöngyössolymos 05:40
2250 Koren Roland 1971 Gyöngyössolymos 05:41
2088 Kókai Béla 1981 Jászárokszállás 05:41
2156 Szabó Gyula 1954 Eger 05:42
2163 Szomszédné Halász Erzsébet 1965 Bátonyterenye-Kisterenye 05:42
2330 Krizsán Mihály 1979 Budapest 05:43
2105 Mátyásházi Anna 1949 Gyöngyös 05:43
2251 Kovácsné Tarkó Gabriella 1968 Gyöngyössolymos 05:43
2257 Danó Nándorné 1963 Eger 05:43
2331 Drávucz Erzsébet 1976 Dunaharaszti 05:43
2001 Ács Mónika 1976 Gyöngyössolymos 05:45
3176 Hevér Éva 1952 Budapest 05:46
2222 Korponay László 1950 Budapest 05:47
2393 Nagy Hunor 2000 Monor 05:47
2223 Borbély Zsuzsa 1962 Budapest 05:47
3025 Csiba Ágoston 1977 Budapest 05:48
2064 Horváth Máté 2000 Szolnok 05:48
2066 Horváth Zoltán 1970 Szolnok 05:48
2136 Petrovics Richárd 2004 Hort 05:48
3007 Bálint Marianna 1974 Budapest 05:48
2063 Horváth Janka 2003 Szolnok 05:48
2118 Nagy Nóra 1986 Rózsaszentmárton 05:48
2061 Horváth Ábel 2001 Szolnok 05:49
2134 Petrovics Csabáné 1976 Hort 05:49
2135 Petrovics Klaudia 1998 Hort 05:49
2139 Pintér András 1950 Nagyréde 05:50
2438 Juhász Kristóf 1990 Budapest 05:50
2435 Török Bendegúz 1994 Budapest 05:51
2436 Juhász Franciska 1995 Budapest 05:51
2254 Takács Eszter 1981 Városföld 05:51
2128 Papp Laci 1942 Budapest 05:53
2420 Szabó Attila 1968 Budapest 05:53
2019 Bíró Zoltán 1979 Erdőkövesd 05:53
2129 Papp Lászlóné 1947 Budapest 05:53
2418 Nagy Réka 1985 Budapest 05:53
2419 Károlyi Gergely 1982 Budapest 05:54
2165 Szőke Anikó 1979 Szeghalom 05:54
2421 Krajczár Gábor 1984 Budapest 05:55
2166 Sztankó Dávid 1990 Verőce 05:58
2016 Benke Zsombor 1990 Verőce 05:58
2070 Juhász Zsuzsanna 1982 Nagykáta 05:58
2111 Miskolczi Sándor 1974 Abony 05:59
2399 Dr. Pál Mátyás 1965 Budapest 06:01
2407 Ancsin László 1993 Békéscsaba 06:01
2209 Horváth Anikó 1968 Cegléd 06:01
2162 Szendi Istvánné 1963 Nagykőrös 06:01
2208 Farkas Rudolfné 1955 Cegléd 06:01
2408 Csősz Dóra 1992 Gyula 06:01
2398 Szakszon Péter 1964 Budapest 06:02
2057 Hollós Balázs 2003 Göd 06:02
2058 Hollós Csaba Göd 06:02
2090 Kovács Andrea 1975 Göd 06:02
3112 Pataki Alexandra 1984 Fót 06:03
3051 Hatfaludy Viktória 1969 Budapest 06:03
2168 Tóth Ildikó Ilona 1953 Nagyréde 06:03
2400 Mészáros Edit 1980 Budapest 06:04
2401 Vincze-Bor Viktória 1981 Budapest 06:04
2423 Molnár Balázs 1986 Salgótarján-Somoskőújfalu 06:06
2392 Tóth Gergő 2001 Monor 06:06
2394 Istvánfi Zoltán 1971 Monor 06:06
2080 Király József 1941 Budapest 06:06
2083 Kiss Klára 1950 Budapest 06:06
2110 Mészáros András 1991 Szigetszentmiklós 06:07
2173 Vándor Dávid 1991 Szigetszentmiklós 06:07
2106 Megyeri Tamás 1992 Dunaharaszti 06:07
2422 Balog Mihály 1953 Salgótarján 06:07
2387 Barna Tibor József 1952 Pásztó 06:07
2334 Rákóczi Dorina 1996 Szigetszentmiklós 06:07
2039 Dr. Barna Tibor 1977 Monor 06:08
2317 Rakaczki Zsolt 1970 Budapest 06:08
2006 Babics László 1984 Szigetszentmiklós 06:08
2314 Mészáros Viktor 1978 Göd-Alsógöd 06:08
2348 Kathi Balázs 2000 Debrecen 06:08
2315 Dr. Gál Fruzsina 1986 Göd-Alsógöd 06:08
2316 Rakaczki Gábor 1973 Bodrogkeresztúr 06:09
2345 Kathi Attila 1971 Debrecen 06:09
2346 Kathi Enikő 1998 Debrecen 06:09
2409 Németh Károlyné 06:09
2120 Nagyné Keil Magdolna 1979 Gyöngyös 06:09
2091 Kovács Edit 1979 Mátrafüred 06:09
2098 Lipák István 1951 Tápiószele 06:10
2123 Németh Jánosné 1950 Budapest 06:10
2076 Keresztes Bálint 1994 Budapest 06:11
2117 Nagy Márton 1987 Gyöngyös 06:11
2114 Nádudvari Kitti 1968 Budapest 06:11
2125 Orbán Veronika 1995 Budapest 06:11
2147 Ruszó Lajos 1971 Erdőkertes 06:12
2396 Kovács Gábor 1967 Hatvan 06:12
2347 Kathiné Sárkány Noémi 1973 Debrecen 06:12
2365 Holubkó Antal 1965 Budapest 06:13
2364 Vaspöri Szilvia 1971 Budapest 06:13
2311 Fazekas Gábor 1977 Salgótarján 06:14
2312 Kazareczki Ágota 1974 Salgótarján 06:14
2188 Babály Ferenc 2001 Kompolt 06:18
2353 Bolgár Blanka Erika 1982 Budapest 06:18
2354 Lázár Katalin 1980 Ecséd 06:18
2189 Kocsis Norbert 1981 Nagyréde 06:19
2437 Juhász Bálint 1996 Budapest 06:19
2338 Barna Zoltán 1967 Abony 06:19
2190 Morvai Judit 1981 Nagyréde 06:19
2339 Dancza Kornélia 1967 Budapest 06:19
2113 Nádudvari István 1958 Gyöngyöspata 06:20
2115 Nádudvariné Vitányi Edit Zsuzsanna 1961 Gyöngyöspata 06:20
2024 Bori Bianka 1996 Budapest 06:20
2023 Bori Béla 1971 Budapest 06:21
2256 Nagy Andrea 1979 Budapest 06:21
3034 Dublinszki Rita 1974 Vác 06:25
2417 Jaros Péter 1969 Gyöngyös 06:30
2027 Cziráki Ágota 1954 Pápa 06:30
2176 Vasanits László 1943 Budapest 06:31
2410 Béli László 1952 Győr 06:31
2040 Dr. Horváth Éva 1967 Budapest 06:31
2376 Csatlós Attila 1957 Újkígyós 06:32
2378 Révész Benjámin 1960 Budapest 06:32
2377 Gyenge László 1974 Békéscsaba 06:32
2097 Leskó József 1981 Eger 06:32
2075 Kerekes Anett 1979 Dormánd 06:32
3216 Szemkeő Ferenc 1941 Székesfehérvár 06:33
2380 Szoboszlai Zoltán 1982 Hodász 06:34
2381 Benkőházi Anita 1983 Nyíregyháza 06:34
2357 Kocsonya András 1973 Gödöllő 06:35
2356 Lóczi Éva 1971 Gödöllő 06:35
2384 Szijártó Mária 1970 Pécel 06:37
2427 Veres Gábor 1920 Budapest 06:38
2325 Forró Kende 2003 Kistarcsa 06:38
2428 Albrecht András 1979 Nyirád 06:38
2425 Veres-Taskó Tímea 1984 Budapest 06:38
2326 Dulna Gyöngyvér 1977 Kistarcsa 06:38
2426 Albrecht-Bernula Dóra 1984 Halásztelek 06:38
2327 Kiss Norbert 1984 Kistarcsa 06:39
2048 Gonda György 1958 Gyöngyössolymos 06:39
2385 Raciborski Márk 1971 Pécel 06:39
2411 Terjék Ádám 1987 Debrecen 06:43
2413 Sorbán Szilveszter 1984 Debrecen 06:44
2412 Zajdó Szabolcs Debrecen 06:44
2414 Terjék András 1985 Debrecen 06:44
2175 Varga Gábor 1978 Dorogháza 06:45
2101 Maczák Attila 1977 Márkháza 06:45
2150 Simon Károly 1972 Lőrinci 06:49
2340 Gyenes Zsófia 1987 Szolnok 06:50
2383 Török Péter 1975 Hajdúszoboszló 06:52
2004 Anheuer Éva 1963 Budapest 06:52
2379 Komlósi Sándorné 1973 Hajdúszoboszló 06:52
2003 Anheuer Egon 1968 Budapest 06:53
2174 Varga Béla 1968 Diósd 06:53
2056 Hevér József 1941 Gyöngyös 06:53
2382 Kiss Judit 1979 Hajdúszoboszló 06:53
2305 Juhászné Gallov Gabi 1957 Aszód 06:53
2304 Miklós Zsuzsa 1967 Gödöllő 06:53
2052 Hancsák Tamás 1978 Budapest 06:54
2053 Hancsákné Pála Krisztina 1982 Budapest 06:54
2050 Hadas Ferenc 1952 Budapest 07:00
2051 Hadas Veronika 1980 Dorog 07:00
2355 Molnár Klára 1979 Budapest 07:02
2341 Gyenes Nóra 1981 Szolnok 07:03
2124 Nyárs Annamária 1968 Zámoly 07:05
2074 Karsai Andrea 1976 Szabadbattyán 07:05
2430 Siadak Tomasz 1977 Budapest 07:07
2431 Kádár Zsófia 1982 Budapest 07:07
2429 Lőrincz Viktória 1984 Budapest 07:07
2432 Diószegi Éva 1983 Budapest 07:07
2390 Aranyosi Péter 1975 Szentistván 07:08
2391 Péter Zoltán 1979 Bogács 07:09
2228 Hegegy Annamária 1970 Budapest 07:22
2290 Berki Tibor 1987 Hatvan 07:38
2291 Brjédi Zsuzsanna 1967 Hatvan Feladta
2313 Zsivera Lilla 2000 Salgótarján Feladta