Táv Összes induló Beérkezett (Teljesítő) Feladta
57 km-es táv 105 97 (95) 8
37 km-es táv 236 219 (198) 17
20 km-es táv 437 432 (408) 5
Összesen 778 748 (701) 30
96% Beérkezett
4% Feladta


Statisztika

Leggyorsabb nő teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5098 Szabó Judit Püspökladány 1979 9:19:33
2. 5060 Lubics Szilvia Nagykanizsa 1974 9:28:01
3. 5108 Szimandl Anita Sóskút 1985 9:32:10
Leggyorsabb férfi teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5131 Allaga Tamás Budapest 1991 7:30:20
2. 5076 Pap Gábor Budapest 1982 7:37:30
3. 5071 Nyakas Gábor Székesfehérvár 1974 7:52:48
Legidősebb nő teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5058 Lévai Éva Hajdúböszörmény 1961 14:12:15
2. 5057 László Szilvia Tatabánya 1966 11:30:39
3. 5107 Szentirmai Enikő Tatabánya 1969 10:59:30
Legidősebb férfi teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5080 Pető András Ferenc Hatvan 1950 13:06:14
2. 5062 Meczenzof Ferenc Gyöngyös 1956 13:58:05
3. 5081 Petrovics Nándor Budapest 1956 14:41:33
Legfiatalabb nő teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5032 Gerecs Ildikó Szombathely 1988 14:22:38
2. 5122 Vámosi Edit Budapest 1987 14:05:17
3. 5108 Szimandl Anita Sóskút 1985 9:32:10
Legfiatalabb férfi teljesítő a 57 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5091 Sára Péter Tura 1995 14:05:09
2. 5131 Allaga Tamás Budapest 1991 7:30:20
3. 5070 Németh Richárd Örményes 1990 13:37:41
Leggyorsabb nő teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 5013 Bóla Emília Agárd 1975 6:24:41
2. 3262 Németné Dina Enikõ Cegléd 1970 6:31:19
3. 3325 Dévényi Ildikó Budapest 1972 6:36:19
Leggyorsabb férfi teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 3118 Szabó Áron Szentmártonkáta 1986 4:36:26
2. 3321 Kánási Tamás Isaszeg 1972 4:39:45
3. 3312 Nosza Gábor Ecséd 1967 5:12:13
Legidősebb nő teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 3330 Kurucz Klári Budapest 1961 8:48:04
2. 3036 Gönczi Veronika Nyíregyháza 1963 9:30:51
3. 3237 Kosik Tiborné Szurdokpüspöki 1964 9:54:14
Legidősebb férfi teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 3232 Torday János Gyöngyös 1948 9:04:28
2. 3333 Parai Tibor Budapest 1949 9:14:09
3. 3068 Kőszegi István Szigetszentmárton 1950 9:44:00
Legfiatalabb nő teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 3346 Marx Kinga Vác 1991 7:51:40
2. 3079 Moldován Orsolya Létavértes 1990 8:33:41
3. 3071 Lajos Dóra Budapest 1988 7:52:19
Legfiatalabb férfi teljesítő a 37 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 3245 Bojtor Balázs Budakeszi 2000 10:57:52
2. 3326 Szekeres Csaba Budapest 1999 10:10:43
3. 3096 Péntek Erik Roland Dorog 1998 10:17:37
Leggyorsabb nő teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2421 Rusvai Katalin Jászárokszállás 1993 2:14:48
2. 2316 Vincze Barbara Pásztó 1970 2:47:28
3. 2327 Pap Csilla Mezőkövesd 1992 2:48:06
Leggyorsabb férfi teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2399 Dr. Bakos Gergő Bátonyterenye 1981 2:20:25
2. 2400 Varga Zsolt Bátonyterenye-Nagybátony 1968 2:21:56
3. 2075 Jaros Zsolt Gyöngyös 1971 2:25:34
Legidősebb nő teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2269 Mátyásházi Anna Mátrafüred 1949 5:42:12
2. 2133 Németh Jánosné Budapest 1950 5:58:56
3. 2208 Tóth Ildikó Ilona Nagyréde 1953 6:12:57
Legidősebb férfi teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2218 Vadon Béla Gyöngyös 1944 5:02:56
2. 2156 Pintér András Nagyréde 1950 4:34:48
3. 2298 Mezihercsik János Salgótarján 1950 5:41:40
Legfiatalabb nő teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2057 Gherdán Rozália Tar 2005 5:37:40
2. 2209 Tóth Vanda Kompolt 2005 5:55:51
3. 2213 Törtei Lili Debrecen 2005 7:00:00
Legfiatalabb férfi teljesítő a 20 km-es táv távon
 # Rajtszám Név Település Szül.év Menetidő
1. 2088 Kobzi Bálint Gyöngyös 2004 5:41:23
2. 2205 Tóth Antal (ifj. ) Kompolt 2004 5:55:25
3. 2422 Horváth Áron Budapest 2003 6:17:25


Résztvevők száma településenként

192 fő
Budapest
62 fő
Gyöngyös
22 fő
Salgótarján
20 fő
Debrecen
19 fő
Eger, Gyöngyössolymos
11 fő
Szolnok
10 fő
Hatvan
9 fő
Gödöllő, Jászárokszállás, Pásztó
8 fő
Vác
7 fő
Cegléd, Hort, Kompolt, Nyíregyháza
6 fő
Abasár, Ebes, Szurdokpüspöki
5 fő
Bátonyterenye, Dorog, Dunaharaszti, Gyömrő, Gyöngyöspata, Jobbágyi, Lőrinci, Mátrafüred, Nagyréde, Pécs, Tatabánya, Tura
4 fő
Abony, Atkár, Budaörs, Dunakeszi, Ecséd, Füzesabony, Hajdúböszörmény, Hajdúszoboszló, Heves, Parád, Székesfehérvár, Verőce
3 fő
Adács, Budakalász, Budakeszi, Gyöngyöshalász, Kartal, Kerekharaszt, Létavértes, Markaz, Nagykovácsi, Pétervására, Püspökladány, Recsk, Szeged, Szentendre, Tiszalök, Visonta
2 fő
Bag, Bicske, Cserépfalu, Detk, Dunabogdány, Farmos, Gyula, Jászapáti, Jászberény, Mezőkövesd, Mosonmagyaróvár, Mályi, Nagykanizsa, Nagykáta, Nagyvenyim, Nőtincs, Parádóhuta, Pilisborosjenő, Pilisszentiván, Pilisszántó, Pápa, Rózsaszentmárton, Szada, Szarvasgede, Szeghalom, Százhalombatta, Sülysáp, Tar, Tata, Tárnok, Vámosgyörk, Zebegény, Zselickislak, Érd, Ózd
1 fő
Agárd, Alsóörs, Apc, Arló, Aszód, Badacsonytomaj, Balassagyarmat, Balatonalmádi, Balatonfüred, Becsehely, Biatorbágy, Bodony, Borsodnádasd, Báránd, Bátonyterenye-Nagybátony, Bécs, Békéscsaba, Bősárkány, Csévharaszt, Csór, Dabas, Debrecen-Józsa, Diósd, Dombóvár, Dormand, Dunaújváros, Dévaványa, Egerbakta, Egerszalók, Emőd, Erdőbénye, Erdőkertes, Fertőd, Fót, Galgahévíz, Gyongyos, Gyöngyöstarján, Győr, Göd, Göd-Alsógöd, Hajdúnánás, Hajdúsámson, Halásztelek, Harc, Heréd, Héhalom, Inárcs, Ikervár, Isaszeg, Izsák, Jászkisér, Jászszentandrás, Jászágó, Kakucs, Kapospula, Kaposvár, Karancsberény, Kecskemét, Kisnána, Kocsord, Kulcs, Kál, Lajosmizse, Lakitelek, Létavértes-Nagyléta, Majosháza, Marcali, Medgyesegyháza, Mende, Mogyoród, Márkháza, Mátraszele, Nadap, Nagykálló, Nesoddtangen, Nyírbátor, Nyíregyháza-Sóstóhegy, Nyírtelek, Oroszlány, Paks, Perbál, Petőfibánya, Pilisvörösvár, Pásztó-Hasznos, Pázmánd, Pécel, Raposka, Rácalmás, Salgótarján-Somoskőújfalu, Salgótarján-Zagyvapálfalva, Sarkad, Solt, Sukoró, Szentes, Szentmártonkáta, Szigetszentmárton, Szolnok-Szandaszőlős, Szombathely, Sződliget, Sóskút, Sülysáp-Tápiósüly, Tarnaörs, Terpes, Tiszaújváros, Tápiószele, Veresegyház, Vép, Zengővárkony, Záhony, Örményes